Referencie od našich klientov

Mgr. Miloš Duchoslav, konateľ

So SEDAM s.r.o. už spolupracujeme dlhšiu dobu. Zabezpečujú nám všetko čo naša spoločnosť potrebuje – účtovníctvo, personalistiku, daňové aj ekonomické poradenstvo. Cením si aktívne sledovanie legislatívnych zmien v účtovnej a ekonomickej oblasti. Jednoducho viem, že sa môžem spoľahnúť.

Mario Jakubec, konateľ

“Plná spokojnosť s firmou SEDAM s.r.o., spolupracujeme spolu už od jej vzniku v roku 1991. Chrakterizuje ich PRECÍZNOSŤ, DOCHVÍĽNOSŤ a SERIÓZNOSŤ.

Tibor Diškanec, konateľ

“Keď sme hľadali účtovnícku firmu, chceli sme niekoho kto pracuje kvalitne obore, ponúkne nám full service a za dobrú cenu. SEDAM s.r.o. všetky 3 podmienky splnila, bola nám odporučená a svoj výber neľutujeme. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.”

Ing. Jaroslav Rojka, konateľ

Firma SEDAM s.r.o. nám spravuje účtovníctvo a sme s ich službami veľmi spokojní. Vždy rýchlo zareagujú na naše požiadavky a komunikácia prebieha bez problémov. Majú zodpovedný prístup a kvalitné účtovné a daňové poradenstvo.

Ing. Roman Brandšteter

Firma SEDAM s.r.o. sa nám stará o účtovníctvo už takmer desať rokov. S účtovníckymi službami sme spokojní a komunikácia s nimi je vždy rýchla a bezproblémová.

Denis Mihok

“Spolupraca je skvelá, promptný prístup a skvelý kolektív.

Biz Fin, s.r.o.

Ing. Róbert Beláň

“Pri hľadaní účtovnej firmy sme si vybrali na základe odporúčaní a firma SEDAM nám bola odporúčaná z viacerých zdrojov. So svojím výberom sme spokojní. Promptne reagujú na naše otázky a sú vždy nápomocní ak potrebujeme poradiť. Taktiež cenovo sme spokojní.”

MUDr. Pavol Schiller

MUDr. Pavol Schiller

Veľmi dobrá spolupráca, veľmi oceňujem ochotu vždy poradiť a pomôcť.

Michal Sanitra, riaditeľ

“Môžem povedať, že spoločnosť SEDAM patrí k naším najlepším dodávateľom a partnerom. Prístup a profesionalita. To čo sme hľadali sme aj našli a sme radi, že sme sa vydali touto cestou.

Kontakt

Všetky kontakty
  • +421 903 227 121

  • K Železnej studienke 27, 811 04 Bratislava